8:21 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Microsoft подарує одну з чотирьох ігор власникам дефектних консолей Xbox One в якості компенсаціїКомпанія Microsoft подарує власникам дефектних консолей Xbox One гру для консолі нового покоління. Як стало відомо, всі користувачі консолей з наявністю явних дефектів обладнання отримають одну з чотирьох ігор на вибір в якості компенсації.

Всім власникам проблемних Xbox One команда підтримки відправила електронне повідомлення з пропозицією вибрати одну гру з Dead Rising 3 , Forza Motorsport 5 , Ryse : Son of Rome або Zoo Tycoon . Всі ігри можна завантажити в мережі Xbox Live , тому власники консолей з неробочими дисководами зможуть встановити одну із запропонованих ігор безкоштовно , поки Microsoft підготує все необхідне для заміни консолі.
«Поки готується заміна консолі, ми хочемо переконатися, що учасники програми заміни зможуть залишатися в грі. Ми пропонуємо кожному з них безкоштовну копію цифровий ігри, які випустила компанія Microsoft Studios ».

За даними, після релізу Xbox One 22 листопада багато користувачів повідомляли про проблеми з дисководом, котрий подає дивні звуки і геть відмовляється читати диски. Компанія пообіцяла «подбати про своїх покупців», підкреслюючи, що подібні проблеми відчуває лише невелика кількість користувачів Xbox One.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: