4:45 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

На момент релізу в грі Titanfall буде тільки 3 види титанівУ новому шутері Respawn Entertainment з'явиться тільки три види титанів. Як стало відомо, розробники планують в майбутньому поступово додавати нових міхів зі своїми унікальними можливостями. У Titanfall з'явиться важкий, середній, і легкий клас величезних машин для вбивств. У грі з'являться титани Огр, Атлас і Страйдер, ознайомлювальне відео яких розробники опублікували раніше.
Напередодні релізу 11 березня розробники зважилися провести відкрите бета-тестування гри. За словами глави проекту, це допоможе команді упевнитися у відсутності помилок на момент релізу. «Так, я схвильований майбутнім релізом, і чекаю його зі змішаними почуттями. Ми б хотіли, щоб реліз пройшов гладко. Бета-тестування повинне допомогти нам у цьому », - відповів розробник компанії Respawn Entertainment Вінс Зампелла (Vince Zampella).
За даними, команда збирається дозволити всім бажаючим публікувати записи свого геймплея в сервісі YouTube. Як би то не було, угоду про нерозголошення поки ще допрацьовується. Команда Respawn Entertainment готується до релізу Titanfall 11 березня 2014. Гра з'явиться на Xbox 360, Xbox One і РС. Посмотреть цены на Уникальные продукты по г. Тольятти и области Ламин, Вижион, Артум, Урсул на сайте natali-tnn.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: