11:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Nvidia проголосила РС найкращою платформою сучасностіКомпанія NVIDIA Corporation нагадала геймерам, що їм не варто обмежувати себе у виборі ігрової платформи тільки консолями PlayStation 4 і Xbox One. Як стало відомо, представник одного з найбільших виробників комп'ютерного обладнання заявляє, що РС була і залишається найбільш передовою платформою для ігор.

«Ми пропонуємо невелику лінійку PC, які можуть стати альтернативою консолям наступного покоління. Очевидно, що всі геймери хочуть мати кращу ігрову платформу, і це - РС », - заявив Метт Райт (Matt Wright), менеджер з продажу Nvidia.
«Комп'ютерна платформа істотно перевершує будь-яку консоль в плані ігор. Плюс, ви отримуєте додатковий функціонал, який доступний на будь-яких комп'ютерах ».

Як з'ясував, компанія Nvidia вирішила спростити доступ геймерам, а також зламати бар'єри між консольними і РС іграми.
«Ми хочемо зробити геймінг на РС якомога простіше. Нам здається, що комп'ютери вже стали набагато більш придатною платформою для казуальних гравців. У мережі Steam зараз більше зареєстрованих користувачів, ніж в Xbox Live. Ціле нове покоління виросло на РС таких РС іграх, як Minecraft і World of Tanks. Це величезне співтовариство, яке любить грати на своїх комп'ютерах ».

Cтатистика Асоціації інтерактивних розваг Великобританії говорить про те, що PC є самої швидко ігровою платформою сучасності.

На сайте <a href="http://www.seoboxer.ru/ranzhirovanie/obzor-birzhi-gogetlinks/" title="http://www.seoboxer.ru/ranzhirovanie/obzor-birzhi-gogetlinks/">http://www.seoboxer.ru/ranzhirovanie/obzor-birzhi-gogetlinks/</a> вы можете посмотреть подробный обзор биржи GoGetLinks. http://www.seoboxer.ru/ranzhirovanie/obzor-birzhi-gogetlinks/
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: