4:58 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Опубліковано перший трейлер до гри Warlock 2: The ExiledКомпанія Paradox Interactive випустила перший трейлер для своєї нової гри Warlock 2: The Exiled. Як стало відомо, розробники готують продовження покрокової стратегії, що з'явилася в 2011 році.
«Warlock 2: The Exiled - не місце, де все можна вирішити дипломатією. Війна - єдиний шлях до тріумфу. На землях Арданов панує метушня і гравцям належить спробувати себе в ролі декількох унікальних Великих Магів, щоб відновити порядок і завоювати нові землі », - йдеться в офіційному описі гри.
« Опануйте потужної магією , бийтеся на полях битв зі злорадними чудовиськами , ордами мерців та іншими жахливими створіннями. Прокладіть собі шлях до об'єднання осколків королівства в режимі кампанії або пісочниці . У вашому розпорядженні з'явиться 170 настроюваних заклинань , різні герої і армії. Поставте всіх інших Магів на коліна ». За даними, після релізу гра буде підтримувати можливості для модифікації . Гравці отримають в своє розпорядження редактори квестів і карт , якими можна буде ділитися через Steam Workshop . Реліз Warlock 2 запланований на РС. Отличные семена конопли заказать выгодно на сайте eolia-seeds.com.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: