9:22 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Перші деталі гри Star Wars: Battlefront просочилися в мережу | раскрутка видео на youtubeУ мережі з'явилися перші деталі гри Star Wars: Battlefront - нового проекту EA і DICE. Як стало відомо, в лістингу Microsoft Store також з'явилася і точна дата релізу - 31 грудня 2013 року, яка, на жаль, не відповідає дійсності.

Як би то не було, опис нової гри виглядає більш правдоподібно. У лістингу йдеться, що геймери зможуть взяти участь «у всіх класичних битвах серії Star Wars, грати за різні класи солдатів, використовувати будь-які військові та транспортні засоби і завоювати галактику планету за планетою».
Найімовірніше , в грі з'явиться перероблений режим Galactic Conquest , з минулих частин серії. Що ж до дати релізу , за словами глави студії DICE , проект з'явиться не раніше 2015 року.
Посмотреть цены на <a href="http://smm-up.com/youtube-view/" title="раскрутка видео на youtube">раскрутка видео на youtube</a> можно на сайте smm-up.com.
За даними, Star Wars: Battlefront - не єдиний проект ЕА з всесвіту Star Wars. Судячи з нових вакансіях в студію EA Canada , розробники трудяться над «грою нового покоління у відкритому світі » з тематикою « Зоряних Воєн ». Зокрема , в студію потрібні директор анімації і дизайнер битв. Деякі джерела стверджують , що новий проект EA Canada розроблятиметься спільно з командою EA Redwood Shores , раніше відомої під назвою Visceral Games . раскрутка видео на youtube
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: