9:51 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Продовження серії ігор Homeworld будуть створювати на основі відгуків фанатівКоманда Gearbox Software опитує фанатів серії Homeworld з метою з'ясувати , що геймери чекають від продовження серії. Як стало відомо, в квітні студія викупила авторські права на серію легендарних ігор у збанкрутілого видавця THQ і пообіцяла випустити продовження . В опитуванні розробники запитують , на яких платформах геймери хотіли б бачити нову гру , який жанр їм більше до душі і чи готові вони придбати колекційне видання з минулими іграми Homeworld . Також команда Gearbox цікавиться уподобаннями фанатів про вміст колекційного видання і пропонує виставити ціну за видання .
«Будь ласка зрозумійте, ваші відповіді на це опитування будуть сприйматися всерйоз. Але ми не можемо гарантувати, що вчинимо саме так, як ви хочете », - йдеться в опитуванні.
За даними, студія Gearbox пообіцяла випустити HD рімейки оригінальних ігор Homeworld і Homeworld 2 з текстурами високого дозволу і новими візуальними ефектами, кат-сценами і додатковим контентом. У HD версіях також з'явиться інтеграція з системою Steamworks, Steam Achievements і системою підтримки користувальницьких модифікацій гри. Ще одним новим проектом в серії стане Homeworld: Shipbreakers, раніше відома під назвою Hardware: Shipbreakers. Гра являє собою стратегію в науково-фантастичному світі з соціальними можливостями. Посмотреть форум о домашних животных можно на сайте forum.zoo-pokupki.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: