8:23 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Проходження одиночної кампанії гри Killzone: Shadow Fall забере більше 10 годинПроходження кампанії ексклюзивного для PlayStation 4 шутера Killzone: Shadow Fall забере більше 10 годин. Як стало відомо, розробники відзначили, що ця цифра буде вірна для «більшості геймерів», однак все залежатиме від стилю гри.

Після проходження основної кампанії геймерам все ще буде чим зайнятися, адже в грі з'явиться онлайновий багатокористувацький режим на платформі «виділених серверів». На момент релізу в арсеналі геймерів з'явиться більше 20 видів зброї, які можна буде налаштовувати на свій розсуд.
Деякі модифікації для зброї будуть спочатку закриті, але гравці зможуть відкрити їх, виконуючи різні завдання від розробників. За даними, команда Guerrilla Games також планує додати в гру кооперативний режим для 4 гравців на виживання. Але поява режиму заплановано у вигляді доповнення після релізу гри.

Killzone: Shadow Fall з'явиться 15 листопада ексклюзивно на PlayStation 4. Переглянути 20 хвилин геймплея гри можна нижче.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: