7:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Психологи відзначають, що хардкорним гравцям не страшні нічні кошмариПсихолог з канадського університету Гранта Макеван вважають , що відеоігри впливають на сновидіння геймерів. Як стало відомо, на основі дослідження , проведених психологом Джейн Гекенбах ( Jayne Gackenbach ) , сновидіння і відеоігри мають багато спільного , оскільки пропонують людям альтернативну реальність. Гекенбах почала своє дослідження на початку 90 -х років , коли її син Тис почав грати в приставку Nintendo. Вона набрала групу піддослідних геймерів , які регулярно проводять час за іграми протягом більше 2 годин на день , кілька разів на тиждень. За словами психолога , так звані « хардкорні » геймери частіше бачать яскраві сни. До такого висновку Гекенбах прийшла до 2006 року , через 15 років свого дослідження.
За результатами дослідження , геймери і люди , яким часто сняться реалістичні і яскраві сни , демонструють такі риси , як висока концентрація і виняткова орієнтація в просторі. На основі опитування з 125 учасниками , психологу вдалося виявити взаємозв'язок між впливом комп'ютерних ігор на сновидіння. Як з'ясував, дослідження також показало , що геймери можуть управляти своїми сновидіннями , керуючи собою як персонажем . Більш того , деякі геймери могли з легкістю перемикати вид у сновидіннях від першої особи до третьої особи і навпаки. Навіть у кошмарних снах , від яких звичайні люди прокидаються в холодному поту , геймери можуть насолоджуватися сценами жаху , маніпулюючи розвитком свого сновидіння також , як у грі .
Найчастіше геймерам сняться «дивні» сни, які можуть включати в себе нескладні переміщення з однієї сцени в іншу, а також неможливі в реальному житті сценарії. Приснитися геймеру може все, що завгодно, включаючи вигаданих персонажів і космічних подорожей. За словами психолога, все це допомагає розвивати геймерам нестандартні підходи мислення і ставитися до поставлених в реальному житті завданням з більшою часткою творчості. Смотреть Интерны онлайн на сайте univertv.org.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: