11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Реліз гри GTA VI відбудеться не раніше 2018У мережі з'явилася нова інформація про попередню дату релізу гри Grand Theft Auto VI. Як стало відомо, за повідомленнями різних джерел, реліз гри відбудеться не раніше, ніж в 2018 році.

По-перше, за словами представників Rockstar Games, у розробників «безліч ідей для GTA 6 на 45 років вперед». Команда підтвердила, що поки чіткого плану розробки нової гри фактично немає, проте для продовження вже є «кілька цікавих ідей».
По-друге, команда Rockstar не поспішає з розробкою своїх ігор, намагаючись приділити кожній деталі окрему увагу, щоб знову і знову сходити на п'єдестал кращої гри за всю історію. Враховуючи проміжки між релізами минулих ігор серії, релізу GTA 6 не варто чекати аж до 2018 року. Деякі вважають, що розробники намітили інтервал між 2018 і 2020 роком для релізу продовження серії.

За чутками, дія нової гри буде знову розгортатися в одному з віртуальних подоб американських міст. Розробники не проти повернути місце дія в Вайс Сіті або Ліберті Ситі. За словами DJ Whoo Kid, дія нової гри буде знову розгортатися в еквіваленті Нью-Йорка - в Ліберті Ситі, однак серед варіантів на столі розробників також присутні і нові в серії локації, включаючи Лас-Вегас, Лондон і навіть Париж.

За даними, зараз основним завданням команди є підтримка гри Grand Theft Auto V і її багато режиму новим контентом. Фанати раніше чекають розширення одиночної кампанії і нових можливостей в GTA Online.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: