11:54 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Реліз модуля битв в грі Star Citizen перенесли на 2014 рікРеліз модуля битв ігри Star Citizen, що зібрала більше 34 мільйонів доларів, відклали на кілька місяців. Як стало відомо, розробникам довелося поміняти план робіт, щоб оновити сервера. Кріс Робертс (Chris Roberts), провідний дизайнер серії Wing Commander і засновник проекту Star Citizen, зазначив, що команда проводить «серйозну роботу» з оновлення існуючої системи мультиплеєра движка CryEngine. За словами глави проекту, роботи проводяться з метою збільшення максимального межі гравців в одному матчі.
« Система лобі , розкрутка серверів для роботи з кожною сесією , всі ці речі будуть оновлені в Star Citizen . На жаль , технологію не вдається підготувати в заявлений час - розробка займе ще кілька місяців. Але це саме та система , на якій я хотів би запустити систему битв , оскільки вона дозволить зв'язати разом ваш ангар , список друзів , чат і так далі » , - зазначив Робертс. За даними, команда розробників також розмірковує над можливістю випустити модуль для одиночної гри. Як би то не було , такий підхід також займе якийсь час , оскільки розробникам доведеться потрудитися над створенням додаткової системи штучного інтелекту.
Перший модуль гри вийшов 29 серпня 2013 . Гравці можуть відправитися в ангар і розглянути свій космічний корабель з усіх боків від першої особи. Також в ангарі можна встановлювати апгрейди і запрошувати друзів подивитися на їх космоліт . Другим модулем з'являться битви на початку 2014 року. Гравці зможуть брати участь в космічних битвах один з одним. Як би то не було , за словами розробників тільки обмежена кількість гравців зможе взяти участь у битві. Як з'ясував, слідом на світ з'являться планетний модуль з різними базами , магазинами і барами на віддалених планетах і модуль одиночного режиму. Бета -тестування призначено на кінець 2014 року , а офіційний реліз відбудеться в 2015 році. Играть онлайн crystalslot на деньги можно на сайте premium-games.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: