11:45 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Call of Duty: Ghosts розпушити хвіст Райлі за допомогою нової технології Nvidia Fur Tech | накрутка лайков в facebookКоманда Infinity Ward випустила новий патч для гри Call of Duty: Ghosts. Як стало відомо, розробники «розпушити хвіст» сержанту Райлі за допомогою нової технології Nvidia відображення вовни Fur Tech.

Call of Duty: Ghosts стане першою грою у світі, де буде підтримуватися ця технологія. Fur Tech дозволяє реалістично, динамічно і з високою якістю обробляти рух вовни, і Райлі автоматично стане першим пухнастою віртуальної собакою. Нова технологія також буде застосовуватися і для неігрових персонажів - волках і собак в грі.
Розробники також не забули і про підтримку можливостей PhysX, яка дозволяє додати грі реалістичності допомогою обробки безлічі часток на екрані і інших візуальних ефектів.
Выгодная накрутка лайков в facebook За даними, разом з новим патчем розробники усунули деякі проблемні місця в різних версіях гри для PlayStation 3, PlayStation 4, а також для РС. Команда Infinity Ward запевнила геймерів, що гра тепер працюватиме стабільніше.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: