9:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Evolve обмежили команду до 4 гравців через «магії вуду» | быстроразъемные соединенияРозробники шутера Evolve вважають , що чотири гравці в команді - оптимальне число учасників для гри в многопользовательском шутере . Як стало відомо, студія Turtle Rock , яка перш займалася розробкою Left 4 Dead разом з Valve , прийшла до магічного числа 4 шляхом довгих тестів і аналізу . «На початку розробки , розробникам Valve дійсно подобалося грати вчотирьох в Left 4 Dead . Вони хотіли спробувати зробити 5-6 чоловік в команді , змінили код і всі випробували . Зрештою вони повернулися до 4 гравцям » , - розповідає Кріс Ештон ( Chris Ashton ) , креативний директор студії Turtle Rock .
«Дивно, але більшість людей може стежити за трьома друзями. Я знаю, що ви знаходитесь тут, ви - переді мною, а він - ліворуч від мене. Я можуть запам'ятати, що у вас залишилося 50 одиниць здоров'я, у вас - 80. Все це я можу утримати у розумі і при цьому комфортно битися з іншою командою ».
«Але якщо в моїй команді крім мене вже 4 гравця, з'являється відчуття, що я про когось забув. Я постійно забуваю, де знаходиться п'ятий член команди, не знаю, скільки у нього здоров'я - стежити за 4 гравцями стає занадто складно. Це якась дивна вуду-магія. Ми зібралися і спробували з'ясувати все з наукової точки зору, але в 4 гравцях є щось особливе ». Прочитать о быстроразъемные соединения на сайте rmpgroup.ru. Evolve готується до виходу на PC, PlayStation 4 і Xbox One восени 2014.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: