7:45 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Fallout: New Vegas готуються анонсувати нову гру в 2014 році | магазин детской мебелиКоманда Obsidian Entertainment готується анонсувати свій новий проект в 2014 році, який стане відгалуженням існуючої серії ігор. Як стало відомо, глава студії заявив, що вже в березні студія сподівається запустити нову кампанію по збору коштів на платформі Kickstarter для фінансування нової гри. Розробники поки відмовляються говорити, який саме проект готують геймерам, але відзначають, що це не Alpha Protocol 2. Як би то не було, за словами виконавчого директора Obsidian, фанатів чекає нова рольова гра.
«Я зараз намагаюся з'ясувати , як ми можемо зробити щось схоже на The Elder Scrolls V : Skyrim для PC - забудьте про консолі. Ми хочемо зробити гру на движку Unity для Pillars of Eternity . Це буде гра з нашими діалогами , квестами , редакторами даних та іншими можливостями » , - говорить Фіаргус Ургхарт ( Feargus Urquhart ) . «Якщо ми будемо акуратно використовувати масштаб і дозволимо Крісу Авелоуну створити новий світ , відкритий світ , то що ми можемо зробити? Скільки це буде коштувати? Чи є сенс випускати контент епізодами ? Тому що якщо ми заявимо 100 годин геймплея за порівняно невелику суму , люди почнуть сумніватися. Могли б ми створити 10 годин геймплея і продавати його за 10 баксів? Коли ми говоримо 10:00 , це зазвичай означає все 15 годин. Але що якщо ми випустимо п'ять епізодів , тоді люди отримають від 50 до 75 годин ».
Як з'ясував, розробники збираються анонсувати гру на основі існуючої серії , а не повністю створювати свій всесвіт з нуля. Obsidian придбає ліцензію на реліз своєї нової гри , але в той же час буде залишатися незалежною , якщо геймери підтримають проект на Kickstarter . Посмотреть магазин детской мебели на сайте fursled.ru. Команда вже мала досвід роботи з пошуком фінансування проектів на Kickstarter - розробники готують геймерам рольову гру Pillars of Eternity , раніше відому як Project Eternity . Проект зібрав 1,5 мільйона доларів всього за 24 години після запуску кампанії по збору коштів , а на момент завершення на рахунку розробників налічувалося майже 4 мільйони доларів. Реліз Pillars of Eternity призначений на 2014 рік. Гра вийде на РС , Mac і Linux.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: