11:28 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Fallout: New Vegas тримають свою нову гру в секреті до конференції GDC 2014 | красивые выпускные платьяКоманда Obsidian Entertainment шукає талановитих художників для поповнення своєї команди. Як стало відомо, судячи з усього, розробники Fallout готують нову не анонсовану гру. «Obsidian Entertainment шукає талановитих і досвідчених художників користувача інтерфейсу для розробки гри нового покоління. В обов'язки здобувача увійде створення новаторський підхід до створення дизайну, концептів і макетів, ігрових активів, впровадження і експорт їх в гру за допомогою Adobe Flash CS5 і Scaleform », - йдеться в описі вакансії на офіційному блозі Obsidian.
На даний момент команда Obsidian зайнята відразу декількома проектами , включаючи South Park: The Stick of Truth , Pillars of Eternity і Skyforge . Не дивно , що команді знадобився новий художник . Як би то не було , студії Obsidian вимагається художник зі знанням технологій Flash і Scaleform . Купить выгодно красивые выпускные платья вы можете на сайте riccasposa.com. Scaleform являє собою движок для рендеринга векторної графіки. За даними, ця технологія використовувалася для створення користувальницького інтерфейсу в таких іграх , як Crysis 2 , Singularity і Borderlands . Іншими словами , вимога досвіду роботи в Scaleform може свідчити про розгорнутій системі інтерфейсу , в якій можна буде налаштовувати навички персонажа , переглядати описи місій і виставляти маркери на карти - все те, що вміє Pip- Boy в Fallout.
З чуток, розробка Fallout 4 дійсно ведеться з тих пір, як команда Bethesda Softworks закінчила роботу над The Elder Scrolls V: Skyrim. Є ймовірність, що Bethesda працює спільно з Obsidian. Як би то не було, в одному з інтерв'ю з дівчиною на ім'я Катріна Шнелль (Katrina Schnell), яка працює в Obsidian Entertainment стає ясно, що команда працює над новим «секретним проектом». За словами Шнелль, нову гру тримають у найсуворішому секреті і представлять світу на конференції Game Developers Conference в San Francisco. Конференція пройде з 17 по 21 березня 2014.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: