8:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники гри Middle-earth: Shadow of Mordor розкрили подробиці унікальної системи відплати | www.yoga-store.ruКоманда Warner Bros і Monolith Productions випустили нове відео до гри Middle-earth: Shadow of Mordor. Як підглянув, в грі розробники розповіли про унікальну систему відплати, яка дозволить гравцям запам'ятовувати своїх ворогів, щоб помститися їм за смерть своїх близьких, а також підпорядкувати своїй волі.
Головний герой, Таліон, воскреслий завдяки Духу відплати, знайшов можливість підпорядковувати ворогів своєї волі, крім надприродних здібностей в бою. Ця особливість дозволить гравцям запускати в ряди армій Мордора своїх шпигунів, які можуть забезпечити корисною інформацією або відвернути, поки головний герой буде пробиратися за головою чергового ватажка.
За словами розробників, з кожним новим проходженням, гравці зустрінуться з новими ворогами, унікальними для кожної нової гри. Кожен раз гравці будуть зустрічатися віч-на-віч з новими ватажками армій Саурона, згенерували випадковим чином. Все це за задумом представить гравцям «свободу вибору» стилю геймплея, а також дозволить зробити кожне проходження унікальним. Посетив сайт http://www.yoga-store.ru/category/odezhda-dlja-jogi/ можно купить отличную одежду для йоги. Middle-earth: Shadow of Mordor готується до виходу на Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 і РС в 2014 році.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: