11:28 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Project Cars і Need for Speed​​: Shift представили свою нову гру - World of Speed | установка кондиционеров в москвеКомпанія Slightly Mad Studios, чиї роботи включають в себе такі ігри як Need for Speed​​: Shift, Project CARS і GTR2, готує фанатам гонок новий багатокористувацький рейсинг під назвою World of Speed​​. Як стало відомо, новий симулятор збирається представити геймерам унікальну систему кооперативної гри на основі безкоштовної моделі.
За словами розробників , команда черпала натхнення з різних жанрів з метою створити унікальний геймплей , який припаде до вподоби кожному. Зокрема співробітники Slightly Mad підгледіли систему кооперативної гри в онлайнових шутерах і рольових іграх. Так в World of Speed ​​гравці зможуть збиратися разом , щоб більш важкі машини захищали більш швидкі з метою завершити поставлені цілі і заробити більше очок. У грі також з'явиться система значків або досягнень , яка покликана мотивувати геймерів продовжити гонку навіть , якщо після декількох помилок їхні шанси на перші місця істотно скоротилися. Розробники додадуть в гру систему , яка дозволить виконувати певні завдання , щоб заробити очки за гонку.
За даними, для спілкування в World of Speed ​​з'явиться 3D лобі, де геймери зможуть домовитися про майбутніх перегонах. У грі також з'являться ігрові режими для клубів під назвою Territory Wars, де гравцям належить захоплювати території, збираючи в команду нових гравців і беручи участь у змаганнях. Посмотреть цену на установка кондиционеров в москве можно на сайте buckrus.ru. Дія World of Speed ​​розгортається на реально існуючих локаціях в різних містах по всьому світу, включаючи Москву, Монако, Лондон, Лагуну Сека і багато інших траси. І кожна локація створювалася з метою виглядати якомога реалістичніше.
За словами Slightly Mad, новий проект все ще знаходиться на ранній стадії. Розробники збираються додати в гру цілий перелік різноманітних представників автопрому, включаючи Ferrari, Aston Martin, Lamborghini і Mercedes Benz. І все це різноманіття команда планує постійно підтримувати і розширювати новим контентом, включаючи нові траси, автомобілі і нові ігрові режими.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: