0:03 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники шутера Evolve розповіли, чим їх нова гра відрізняється від інших кооперативних шутерівСтудія Turtle Rock , раніше займалася розробкою Left 4 Dead , недавно представила світу свій новий проект Evolve , який багато в чому нагадує геймплей зомбі- шутера. Як стало відомо, незважаючи на подібності в механіці , Evolve стане не просто Left 4 Dead з полюванням на прибульців. Дія гри розгортається у вигаданому науково -фантастичному світі, де люди повинні протистояти прибульцям для свого виживання на планеті Шіар . Зокрема , найвідважніші герої вирушають на полювання за смертельно небезпечними монстрами , щоб зробити планету безпечнішою для колоністів. У кооперативному режимі команда з 4 гравців буде битися проти п'ятого гравця , який зможе керувати прибульцем .
За словами розробників , в грі з'явиться кілька різних видів монстрів з різними унікальними здібностями і стилями геймплея. Команда хоче , щоб гравці могли вибирати , грати за монстра танком , зламані людей міццю і швидкістю , або непомітно підкрадатися до ворога , приголомшуючи раптовими атаками. За даними, монстр буде розвиватися в міру продовження гри. «Якщо прибулець знайде достатньо їжі» і зможе вирости в розмірах і силі , мисливці стануть жертвою . Іншими словами , 4 гравцям , які виходять на полювання за прибульцями необхідно знайти і вбити супротивника якомога швидше , поки монстр не досяг піку своєї сили .
У грі буде доступно 4 класу персонажів - штурмовики , медики , підтримка і ловці . Штурмовики зможуть наносити найбільшої шкоди , медики лікуватимуть і посилювати команду , підтримка - пропонувати різні паверапи і щити, а ловці - стримувати монстрів. За словами розробників , велика частина планети Шіар покрита густою рослинністю , а її населення представлена ​​всілякими видами монстрів. Розробники також пообіцяли зробити і одиночний режим гри. Причому гравці також зможуть проходити місії як за людей , так і за прибульця. Як би то не було , основний упор буде зроблений на кооперативний режим , де гравці , знайомі з Left 4 Dead , за словами творців , освояться дуже швидко. У грі також з'явиться система розвитку персонажів та апгрейдів предметів .
Спочатку шутер Evolve розроблявся для компанії THQ, але після банкрутства видавця проект викупила компанія 2K Games за 10,8 мільйонів доларів. Реліз Evolve запланований на PlayStation 4, Xbox One і PC восени 2014. Herzlich Willkommen in der Welt der Malvorlagen und Malbücher für Kinder! http://ausmalbilder-malvorlagen.org Hier finden Sie viele Ausmalbilder für Kinder kostenlos zum Download.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: