8:24 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Sniper Elite вважають, що YouTube слід було б зайнятися керівництвами по злому ігор, а не роликами геймплеємРозробники серії Sniper Elite і Aliens vs Predator, студія Rebellion Developements, вважають, що YouTube слід було б зайнятися викоріненням відеоролков з інструкціями по злому ігор, а не роликами геймплея. Як стало відомо, команда Rebellion встала на захист геймерів у війні за авторські права на YouTube разом з багатьма великими виданнями.

«Якщо ви геймер, і вас позбавили монетизації геймплея ігор Rebellion на YouTube, будь ласка, зв'яжіться з нами - ми постараємося вирішити будь-які питання з приводу авторських прав якнайскоріше», - говорить координатор студії, Робі Кук (Robie Cooke).
«Все змінюється дуже швидко , і ми намагаємося допомогти і підтримати геймерів , зробити створення відеоконтенту на основі наших ігор простіше. Тому не варто турбуватися на рахунок проблем з авторськими правами. Як незалежні розробників ми підтримуємо YouTube і їхні старання захистити наш контент. Але нам здається , що переслідувати легально зроблені ролики в цьому не допоможе. Ми раді , коли гравці показують свої досягнення в наших іграх і підбадьорюють інших фанатів ».

«Нам би хотілося бачити від YouTube більше дій з викорінення відео , в яких розповідають , як зламати наші ігри. Якщо занадто багато людей будуть користуватися порадами подібних роликів - ми не зможемо повернути вкладені кошти в розробку наших ігор , а значить , не зможемо робити нові ігри. Тому всі опиняються в програші » , - пояснив Кук.

За даними, багато видавців і розробники ігор виступили з подібними заявами . Приміром , компанії Ubisoft , Blizzard Entertainment , Deep Silver і Capcom запропонували геймерам звертатися до них з питань проблем з авторськими правами на відео.

Посмотреть самые популярные игры mmorpg вы можете на сайте mmorpg-igry.blogspot.com.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: