4:54 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники The Forest роблять зі своєї гри амбітний проект з безліччю можливостейКоманда незалежних розробників SKS Games націлилася зробити зі свого нового фільму жахів на виживання The Forest неймовірно різноманітну і захоплюючу гру. Як стало відомо, команда з усього трьох людина готує гравцям безліч різних можливостей, видовищну графіку і захоплюючий сюжет.
За останні місяці роботи команда встигла «удосконалити практичний кожен аспект гри», починаючи поліпшенням анімації персонажів і закінчуючи переробкою систем геймплея. За словами розробників, над грою трудиться «на повну ставку» всього три людини, проте SKS надають посильну допомогу інші художники і програмісти «під замовлення».
Команда вирішила відмовитися від текстових оповідань, аудіо-журналів і діалогів для розповіді в своїй грі. Гравці зможуть дізнатися про сюжетної лінії The Forest «виключно через елементи геймплея». Причому, проходження сюжетної лінії буде «повністю опціональним». І одним з елементів оповідання стануть монстри-канібали.
Як з'ясував, таємниче плем'я складається з розумних істот, а не божевільних монстрів, одержимих однією лише ідеєю - з'їсти головного героя. Канібали володіють власними «страхами і почуттями» і будуть правдоподібно реагувати на різні дії гравців. За словами розробників, гра повинна стати «живим незалежним світом, який розквітає і згасає хвилями».
Що стосується ігрового світу, розробники хочуть, щоб «кожне дерево і рослина можна було зрубати для очищення посеред лісу величезні простори». Сам ліс, де проходить більша частина гри, буде постійно змінюватися, і геймери зможуть використовувати цей елемент на свою користь. Приміром, за словами розробників крім канібалів в грі будуть і дикі хижаки, від яких можна буде сховатися, використовуючи камуфляж, створений з листя. У деяких випадках гравці також можуть вдатися до «грязьовим ваннам», щоб стати менш помітними для ворога.
The Forest готується до виходу ексклюзивно на РС з підтримкою очок віртуальної реальності Oculus Rift. Розробники відзначають, що готові випустити гру і на інших платформах, але через невеликі розміри команди зараз це неможливо. Гра вже отримала зелене світло за програмою Steam Greenlight. Альфа-версія гри з'явиться на початку 2014 року.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: