11:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники The Witcher 3: Wild Hunt не бачать істотних відмінностей між Xbox One і PlayStation 4Розробники The Witcher 3: Wild Hunt вважають, що ігри на PlayStation 4 складніше розробляти, ніж на Xbox One. Як стало відомо, незважаючи на загальну схожість обох платформ і їх схожість з архітектурою РС, ігри для PlayStation 4 робити «трохи складніше.

«Xbox One дуже легко зрозуміти, оскільки не тільки устаткування схоже з РС, але і всі технології для розробки та архітектура - дуже схожі. На PlayStation 4 все трохи складніше, але особисто я раніше вже працював з PlayStation 3 », - пояснює головний технічний інженер студії CD Projekt.
За словами провідного фахівця польської студії , різниця в потужності PlayStation 4 і Xbox One якщо й існує , то виключно мала. Оперативна пам'ять працює за різними схемами , але якщо вимірювати загальну обчислювальну потужність , великої різниці видно не буде.

«Я не бачу істотних відмінностей між консолями Xbox One і PlayStation 4 . Робота пам'яті організована різними способами. Але чиста обчислювальна потужність , якщо порівнювати консолі , не надто різниться ».

«Дуже добре мати на PlayStation 4 швидку пам'ять . Всі неймовірно цьому раді , але проблема полягає в тому , що гра повинна працювати на всіх платформах » , - зазначив інженер студії.
«Ні, ми не відмовляємося від релізу The Witcher 3 на PlayStation 4 . Просто на даному етапі ми не можемо оптимізувати гру під кожну платформу окремо . Ми хочемо домогтися, щоб гра і движок однаково добре працював на будь-якій платформі з усіма його можливостями і нюансами. А потім ми будемо оптимізувати , оптимізувати і ще раз оптимізувати » .

Як з'ясував, розробники підтвердили , що в The Witcher 3 : Wild Hunt будуть використані інноваційні можливості сенсора Kinect для Xbox One і тач -пада DualShock 4 для PlayStation 4 . Гра готується до релізу в 2014 році на PC , Xbox One і PlayStation 4 .

На сайте <a href="http://startlife.pro/" title="http://startlife.pro/">http://startlife.pro/</a> можно посмотреть цены на лечение в Израиле. http://startlife.pro/
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: