8:24 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники Titanfall замінили справжніх гравців на комп'ютерних з метою поліпшити геймплейКоманда Respawn Entertainment вирішила залучити неігрових персонажів у Titanfall натомість справжнім гравцям , щоб допомогти новачкам освоїтися на полі бою. Як стало відомо, в кожному матчі на полі бою буде присутній близько половини персонажів , керованих комп'ютером по цілому ряду різних причин . «Для команди дизайнерів , присутність на полі бою неігрових персонажів служить багатьом цілям. Вони можуть стати мішенню для новачків , які зможуть допомогти своїй команді , знищуючи комп'ютерних опонентів. Вони також зможуть допомогти новачкам як персонажів , які введуть їх в бій » , - пояснює комьюніті- менеджер студії , Еббі Хепп ( Abbie Heppe ) .
«Якщо ви вже досвідчений гравець , то можна використовувати комп'ютерних опонентів , щоб обдурити противника. Наприклад , якщо ви граєте на карті Hardpoint , я б слідувала за ШІ, і використовувала його як живий щит проти своїх ворогів. Іншими словами , в грі багато тактичних прийомів. Є примари , які є більш складним класом ІІ противника. Якщо у вас залишилося мало здоров'я , швидше за все , вони вас уб'ють ». За словами розробників , неігрові персонажі також дозволяють « населити » карту , демонструючи масштаб битв. За даними, розробники хотіли викликати у геймерів відчуття справжньої війни , що розгортається прямо на їх очах.
Раніше команда Respawn відзначала, що в гру можна було додати більше гравців з технічної точки зору. Як би там не було, їх вирішили замінити на штучний інтелект з метою зробити геймплей більш захоплюючим і цікавим для всіх геймерів. Titanfall готується до виходу 11 березня. Гра з'явиться на Xbox One і PC, а 25 березня вийде і на Xbox 360. Купить выгодно метизы нержавеющие можно на сайте dinmark.com.ua.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: