9:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники War Thunder запустили закрите бета-тестування ігрового режиму з наземної технікоюКомпанія Gaijin Entertainmetn запустила закрите бета-тестування нового ігрового режиму War Thunder. Як стало відомо, розробники запрошують обраних гравців взяти участь у тестуванні битв з наземною технікою.
З початком тестування гравці зможуть випробувати повномасштабні битви наземної техніки та авіації, які проходитимуть на одній і тій же локації одночасно. Розробники пообіцяли взяти на тестування в першу чергу тих гравців, які брали участь у попередній акції і виконували бойові завдання студії. У майбутньому планується постійно збільшувати кількість учасників тестування.
Gaijin також пропонує гравцям придбати колекційні видання гри зі спеціальними пропозиціями, серед яких квиток на участь у тестуванні. Надалі розробники планують продовжити розвивати War Thunder, додаючи в гру військово-морські сили, режим «Світової війни» та багато іншого. За даними, відкритий етап бета-тестування онлайнових битв триває на РС і PlayStation 4. Розробники запрошують взяти участь в баталіях в повітрі всіх бажаючих. Подивитись ціни на юридичний переклад львів ви можете на сайті rishelye.com.ua.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: