11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Розробники World of Tanks додадуть в гру японські танки, щоб перейти до історичних боям | купить лайкиКоманда Wargaming готує фанатам World of Tanks нове оновлення 8.10, в якому з'являться нові представники японської гілки танкобудування. Як стало відомо, розробники вирішили активно зайнятися впровадженням японських танків, яких не вистачало студії для запуску історичних битв.
У грі з'являться середні і легкі танки, що володіють високими показниками швидкості, маневреності та скорострільності. Проте, японські машини будуть слабкіше броньовані, ніж їхні суперники в гілках інших націй. Всі моделі, які з'являться в оновленні 8.10, були змодельовані на основі реально існуючих танків.
З метою підвищення реалістичності геймплея в World of Tanks додадуть систему прострілу невеликих об'єктів. Тепер танки зможуть наскрізь пробивати невеликі перешкоди з втратою показників швидкості польоту снаряда і завдається противнику шкоди.

Выгодно <a href="http://smm-promotion.com/facebook-likes/" title="купить лайки">купить лайки</a> на сайте smm-promotion.com.
За даними, удосконаленням піддалися також декілька ігрових карт. Зокрема, зміни торкнуться таких локацій, як Кореле, Рудники, Степу, Аеродром і Ель-Халуф - всі правки направлені на створення більш збалансованої та чесної гри. В оновленні 8.10 також покращиться і графіка. Оновлення система освітлення дозволить підвищити загальну якість графіки, а перероблений ефект туману і нова система тіней від хмар дозволять додати грі більше реалістичності. купить лайки
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: