11:43 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Сервера Survarium поповнять гравці з Європи в початку 2015 рокуКоманда Vostok Games збирається відкрити доступ до ігрових серверів шутера Survarium для нової аудиторії. Як стало відомо, до боїв у небезпечному постапокаліптичному світі на початку січня відкриються і для жителів Європи.
Также посетив сайт http://mmozoloto.ru/ можно купить выгодно ArcheAge золото.
На даний момент приєднатися до гри можуть жителі Росії та СНД. Нещодавно компанія також запросила у гру жителів Польщі, і вже через 5 січня візьме європейську аудиторію гравців. Розробники вже перевели гру на польську, німецьку та англійську мови, а також у найближчому майбутньому додадуть підтримку та інших іноземних мов.
На даний момент Survarium знаходиться на етапі відкритого бета-тестування. У грі представлено дві варіації PvP режимів: класичний командний десматч і подобу захоплення прапора, де в ролі прапора виступає батарея.

За даними, в грі вже представлено 8 різних локацій і 4 унікальні угруповання. У майбутньому розробники планують поповнити гру новими локаціями, а також режимом PvE, зі смертельно небезпечними монстрами.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: