11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Sony відключає функціонал PlayStation Network, щоб впоратися з припливом користувачів в мережуКомпанія Sony призупинила можливість перевести в готівку ваучер для PlayStation 4, щоб стабілізувати роботу мережі PlayStation Network. Як стало відомо, ваучер на 10 доларів, які можна витратити в магазині PlayStation Store з'явився в комплекті консолі нового покоління.

Представник Sony зазначив, що багато користувачів «відчувають перебої в роботі сервісів PlayStation Network», і тому компанія вживає всі необхідні заходи для підтримки працездатності мережі. Зокрема, можливість перевести в готівку ваучер в даний час недоступна.
«На жаль , це означає , що грошові карти і ваучери , включаючи ваучери PlayStation Plus та апгрейдів PlayStation 3 - PlayStation 4 , так само як і всі інші види купонів , в даний час перевести в готівку не вийде. Інші можливості PlayStation Network , включаючи онлайновий мультиплеер , демонстраційні можливості PlayStation Plus , функціонал PS Store , трофеї , повідомлення та друзі залишаються доступними. Приносимо свої вибачення і обіцяємо опублікувати оновлення якнайскоріше » , - зазначив представник Sony.

За даними, переведення в готівку ваучерів стане третьою можливістю , яку компанія Sony відключила з метою стабілізувати роботу PlayStation Network . Раніше компанія відключила відображення новинок і інформаційний екран контенту , щоб впоратися з навантаженням на сервера.

Выгодно <a href="http://zachteno.ru/kursovaya" title="заказать курсовую Пермь">заказать курсовую Пермь</a> вы можете на сайте zachteno.ru. заказать курсовую Пермь
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: