1:49 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Take-Two зніме фільм по іграх Grand Theft Auto, якщо він окупить нанесений бренду шкодуКомпанія Take- Two Interactive розглядає можливість зйомки фільму за мотивами серії ігор Grand Theft Auto . Як стало відомо, президент компанії , Карл Слатоф ( Karl Slatoff ) , зазначив , що поява фільму можливо, але видавець не поспішатиме з рішенням.

«Якщо збираєшся вкладати гроші у фільм , можна заробити на ньому багато грошей. Але як володар авторського права на серію , необхідно задуматися про те , наскільки екранізація буде успішною. Потрібно дізнатися , який фільм необхідно зняти , щоб заробити достатньо для покриття ризиків » , - пояснює президент компанії.
«Якщо фільм вийде поганим , на скільки сильно це зашкодить серії ? Завжди є якийсь баланс , якого треба дотримуватися . Але , звичайно, ми розглядаємо різні запити по зйомках фільму. Ми замислюємося над можливістю їх реалізації. На даний момент ми думаємо про це , але повторюся , фільми - не основна наша задача ».

Очевидно , продажу Grand Theft Auto V принесли Take Two достатньо коштів , щоб покрити витрати на зйомки будь-якого фільму . За даними, близько 265 мільйонів доларів витратила команда Rockstar Games на розробку п'ятої частини серії , що можна порівняти з бюджетами кращих касових голлівудських фільмів. Приміром , на зйомки найдорожчого фільму на сьогоднішній день - «Пірати Карибського моря: На краю світу » обійшлися творцям в 300 мільйонів доларів.

В интернет магазине айстафф можно купить iPhone 5S.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: