8:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Творці гри GTA V не збираються в найближчі роки випускати продовження серіїКомпанія Take-Two не збирається надто часто випускати нові частини серії Grand Theft Auto. Як стало відомо, на відміну від видавців Activision і Ubisoft, які намагаються щороку радувати фанатів новими іграми Call of Duty і Assassin's Creed, творці GTA V не хочуть перенасичувати ринок відеоігор. «Чудово, коли споживачі чекають наші ігри, як вони чекали вихід нової частини фільмів про Джеймса Бонда. Наша мета зробити серію беззмінній », - зазначив виконавчий директор Take-Two Штраус Зелнік (Strauss Zelnick).
«Кілька років тому, якби ми випустили гру, то потім випустили б каталог різних її версій. Сьогодні ми випускаємо гру і зазвичай, якщо не завжди, до неї випускаємо доповнення. Ми говорили про постійних витратах споживачів, коли ми робимо нову пропозицію і гравці можуть постійно витрачати гроші на свою улюблену гру ».
« GTA V зібрала 32,5 мільйона проданих копій , що саме по собі є неймовірною подією . 70 відсотків людей , які грали в GTA V також випробували і онлайновий режим GTA Online , який є безкоштовним . І геймери продовжують витрачати свої кошти в GTA Online , приносячи нам майже половину доходу від цифрових продажів у кварталі. Люди голосують за те , що продовжувати грати і голосують своїми гаманцями ». Таким чином , фанатам GTA V не варто в найближчі роки чекати анонса нових частин серії. За даними, команда Rockstar продовжує активно підтримувати GTA Online новими оновленнями , а також готує розширення одиночної кампанії гри . Скачать бесплатно моды от джова можно на сайте wot-skins.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: