11:45 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Творці онлайнового шутера Titanfall не хочуть змушувати геймерів грати тільки по мережі | ламинация картона



Команда Respawn Entertainment не хоче змушувати геймерів грати тільки в онлайновий режим. Як стало відомо, незважаючи на свої переконання , всім бажаючим випробувати Titanfall доведеться погодитися грати виключно по мережі.
Посмотреть цены на <a href="http://www.postprint.ru/?page_id=25/" title="ламинация картона">ламинация картона</a> вы можете на сайте www.postprint.ru.
«Для нас планом була онлайнова гри , тому для нас було простим рішенням зробити тільки онлайнову гру. Навіть коли я граю в одиночні гри , то залишаюся в мережі. Я завжди бачу , якщо мій друг з'являється в мережі - це розширює соціальні і онлайнові можливості , навіть якщо я граю в поодинці. Якщо тільки не відключаю всі оповіщення , ігноруючи навколишній світ » , - пояснює Еббі Хепп ( Abbie Heppe ) , ком'юніті - менеджер Respawn .
«Мені здається, в ігровій індустрії є місце для одиночних ігор і для можливостей, які можуть бути не онлайновими. Думаю, в майбутньому ми побачимо більше багатокористувацьких можливостей. Навіть якщо компанія випускає одиночну гру, то розробники хочуть зробити мультиплеер до неї. Особисто мені це здається нерозумно, тому що розробникам слід сконцентруватися на тому, що вони роблять найкраще. І я терпіти не можу, коли розробників змушують додавати в гру щось, що вони не хочуть додавати ».
За словами розробників, команда не бачить сенсу витрачати довгі місяці на створення одиночних місій, які геймери пройдуть «за 8 хвилин». Тому все найцікавіше команда приберегла для онлайнового режиму.

Titanfall з'явиться ексклюзивно на Xbox 360, Xbox One і РС. Гра готується до виходу 11 березня 2014. ламинация картона
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: