11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

У грі No Man's Sky НЕ БУДЕ місій і квестівГлава студії Hello Games поділився секретом, як змусити геймерів постійно повертатися до дослідження безмежних просторів космосу в No Man's Sky. Як стало відомо, розробники пропонують геймерам безпрецедентний рівень свободи у своїй новій грі. «Думаю, добре, коли ви вільні від місій і квестів. Геймери будуть повертатися в гру знову і знову завдяки кільком основним ідеям. Гра починається на краю космосу, на абсолютно унікальною планеті, і вам належить почати подорож до центру галактики. Для цього немає ніяких вагомих причин, але ми поки не готові говорити про це. У міру наближення до центру, все стане набагато небезпечніше ... але в той же час набагато цікавіше », - пояснив Шон Мюррей (Sean Murray), директор студії.
«Подорож починається на стандартному кораблі, який потім потрібно удосконалювати, щоб вилетіти за межі зоряної системи, в якій перебуваєте. Приміром, для міжзоряних подорожей буде потрібно гіперпросторовий двигун, тому буде потрібно спершу заробити трохи грошей. Або можна поліпшити зброю або костюм, щоб подорожувати в різних атмосферах або під водою ».
«Ми не будемо давати вам місії. Ніхто не прийде до вас з проханням знайти п'ять втекли курок. Ми хочемо, щоб ви вийшли в космос і самостійно дізнавалися про принципи життя в галактиці. Можна грати різні ролі: дослідника, торговця, пірата або захисника від піратів ». Реліз No Man's Sky запланований на PlayStation 4 і PC. Гра готується до виходу в 2014 році. Заказать выгодно отливы онлайн на сайте avaloninvest.com.ua.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: