9:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

У грі Thief з'явиться широкий список можливостей для ускладнення геймплеяУ перезавантаженні серії Thief з'явиться безліч можливостей для кастомізації гри. Як стало відомо, з самого початку гри геймери зможуть налаштувати складність геймплея за своїм бажанням. У грі з'явиться цілий перелік різних налаштувань, які підійдуть як любителям хардкорной гри, так і новачкам в жанрі стелс. Так, наприклад, фанати серії зможуть відключити режим Фокуса, який дозволяє головному героєві гри швидше знаходити необхідні предмети і підказки, необхідні для проходження.
Також розробники додали режим « Легендарного злодія» , який припаде до вподоби справжнім фанатам серії. Наприклад , в грі з'явиться опція , при активації якої будь-яке попадання по головному герою обертається програшем . Геймери також зможуть уповільнити утворення головного героя , збільшити вартість ресурсів і використовувати інші можливості , щоб зробити гру справжнім випробуванням для найдосвідченіших злодіїв. Як з'ясував, в грі також з'явиться цілий перелік різних режимів , кожен з яких представить геймерам різні випробування . За кожне ускладнення геймплея по завершенню гри гравцям нараховуватимуться додаткові очки , які потім можна буде порівняти з успіхами своїх друзів.
У грі також присутній розширена система налаштувань користувача інтерфейсу, звукового супроводу та інших ігрових систем, які так чи інакше впливають на складність геймплея. Thief готується до виходу на Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 і РС 25 лютого 2014. Есть отличная игра Subway Surf. Также скачать на компьютер игру сабвей серф http://s-u-n-d-u-k.com/14-subway-surfers.html.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: