8:09 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

У грі XCOM: Enemy Within з'явиться нова таємна організація і нові види завданьУ розширенні тактичного шутера XCOM: Enemy Within з'явиться нова організація під назвою EXALT. Як стало відомо, нова фракція стане таємною організацією, веденої власними інтересами, а не гуманізмом.

Головною метою воєнізованої організації EXALT стане захоплення технологій прибульців. Фракція вже вибудувала власні плани по генетичному модифікуванню людства с і по правлінню залишками цивілізованого світу після того, як прибульці покинуть Землю.
Поплічники EXALT ховають осередки по всьому світу , які активуються якщо ті залишаються досить довгий час невиявленими , знищуючи ресурси XCOM і піднімаючи паніку серед населення. Геймерам належить виявити і витягти ці осередки за допомогою сканерів , щоб потім визначити місцезнаходження штабу організації .

Як з'ясував, з появою організації розробники постаралися створити новий вид місій в грі , які залежатимуть від рішень гравців. Так , наприклад , геймери зможуть вибирати де і коли битися з прихильниками EXALT , і битися чи з ними взагалі . Як би то не було , ігнорування активності цього товариства може вилитися в цілий перелік проблем на пізніх етапах гри .
Солдати EXALT також стануть новою загрозою для агентів XCOM. Суспільство також використовує загони з 4 типів солдатів: оперативника, снайпера, медика і важко броньованого солдата. У гравців з'явиться два нових типи місій проти суспільства: відновлення інформації - захист тактично важливого майна від атак EXALT, а також злом даних EXALT - елітна місія.

XCOM: Enemy Within з'явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і РС 12 листопада.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: