8:24 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

У гру Need for Speed ​​Rivals додали Mustang GT 2015 у вигляді безкоштовного доповненняКоманда EA Ghost додала в Need for Speed ​​Rivals новий автомобіль абсолютно безкоштовно. Як стало відомо, нова модель Ford Mustang GT, яка зійде з виробництва тільки в 2015 році вже найближчим часом з'явиться в грі.
Розробники випустили новий апдейт на всіх платформах, разом з яким в грі з'явився новий Мустанг, а також кілька нових лівреях, створених розробниками і вибраних фанатами. «Ми тісно співпрацювали з командою EA, щоб надати їм інженерні дані нового авто Mustang, кілька місяців до цього ми показали машину всьому світу. Комп'ютерні моделі дозволили розробникам створити точну презентацію нового автомобіля ще до того, як він з'явиться у продажу », - заявив менеджер компанії Ford, Марк Бентлі (Mark Bentley).
За даними, новий Mustang GT приєднається до GT 2014 року і GT500, які вже доступні в грі. Оновлення з новим автомобілем можна скачати і встановити безкоштовно. Посмотреть цены на монтаж и установка окон вы можете на сайте www.osteklenie.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: