9:53 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

У Quantum Break з'явиться сама реалістична система руйнувань всіх ігрових об'єктівCтудия Remedy Entertainment стане першою командою , яка буде використовувати при розробці своєї гри систему Digital Molecular Matter ( DMM ) . Як стало відомо, технологія DMM являє собою високоякісну систему руйнувань , засновану на деформації і фізичних властивостях матеріалів .

Компанія Pixelux Entertainment , яка є власником технології підтвердила , що в Quantum Break з'явиться інноваційна система руйнувань . Технологія використовує в своїй основі кінцевий аналіз елементів . Якщо в грі існує структура , велика чи маленька , тонка або масивна - технологія DMM розрахує її реакцію при зіткненні з іншим об'єктом наближено до реальності.

«Наприклад , дерево не буде кожного разу ламатися по одній і того ж зумовленою тріщині . Замість цього , матеріал буде згинатися і розлітатися на осколки в місці взаємодії . За тими ж правилами будуть реагувати і інші матеріали - гума буде гнутися і повертатися у вихідне положення. Скло - розбиватися . Сталь - м'ятися і гнутися . Пластик - деформуватися. DMM навіть може симулювати взаємодія рослинних і органічних об'єктів як об'єднання 14 різних матеріалів з ​​фізичними своействамі , починаючи від міцності і закінчуючи збереженням обсягу » , - йдеться в прес -релізі.
За даними, на поточний момент технологія DMM вже була використана в більш 20 фільмах , рекламних роликах і телесеріалах . Тепер компанія Remedy збирається впровадити технологію в свій інтерактивний серіал.

« DMM зіграла ключову роль у розробці Quantum Break , нашого бачення розваг нового покоління. Ми змогли симулювати складні сценарії в масштабах , які раніше були неможливі. І зовсім скоро гравці зможуть випробувати їх у реальному часі . Ми не можемо дочекатися моменту , коли покажемо нашу роботу геймерам » , - зазначив Мікко Уром ( Mikko Uromo ) , головний технолог Remedy Entertainment .
Нещодавно команда також повідомила, що для анімації головних героїв була використана сучасна технологія захоплення рухів з 9 камерами, які з високою точністю оцифровує найменші рухи акторів. Сама суть суміщення телесеріалу з грою, де розвиток історії залежатиме від вибору гравців є безумовно інноваційною. Quantum Break готується до виходу ексклюзивно на Xbox One в 2014 році.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: