11:28 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Відбувся реліз альфа-версії гри Day ZДовгоочікуваний реліз альфа-версії DayZ в мережі Steam відбувся. Як стало відомо, всі бажаючі тепер можуть взяти участь у тестуванні гри і надалі допомогти довести проект до повноцінного релізу.
«Світ атакований новою і невідомою інфекцією , яка вразила більшу частину населення. Ви - один з тих, що вижили . Тепер вам належить обшукати пустки , борючись за своє виживання з величезним населенням заражених . Грайте поодинці , об'єднуйтеся в команду з друзями - що б ви не вибрали , вам належить жорстокий бій за виживання » , - йдеться в офіційному описі гри. Купить настоящие проведенные диплом ВУЗа можно на сайте diplom-vuz.net. Ігровий світ в альфа- версії гри за розмірами налічує 230 квадратних кілометрів площі і включають в себе дрімучі ліси , міста і поселення пострадянського простору , занедбані військові бази та багато іншого. На одному сервері грати зможуть до 40 осіб , які зможуть випробувати широкий , але ще не повний список можливостей гри .
За даними, найближчим часом розробники збираються додати в гру керовані автомобілі , дике життя , можливість будувати власні зміцнення , розширення можливостей для крафтінга , вдосконалення графічного движка і системи фізики , а також підтримку користувацьких модів. За словами розробників , етап альфа -тестування триватиме близько року. Глава проекту , Дін Холл ( Dean Hall ) , зазначив , що зараз реліз відбувся для відданих фанатів проекту , які хочуть брати активну участь у розробці проекту. Всіх інших Холл попередив , що відсутність різних можливостей , які повинні з'явитися у фінальній версії гри , можуть розчарувати гравців на стадії альфа .
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: