11:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Володар Xbox One замінив стандартний жорсткий консолі, домагаючись більш швидкого завантаження ігорЖорсткий диск Xbox One успішно піддається заміні, незважаючи на небажання компанії Microsoft офіційно підтримувати таку можливість. Як стало відомо, один з щасливих володарів нової консолі замінив жорсткий диск Xbox One і надав порівняльний аналіз.

Брайанд Вільямс (Briand Williams), вирішив розібрати свою консоль, незважаючи на втрату гарантії, щоб замінити жорсткий диск. На подив Вільямса, жорсткий диск консолі можна без особливих зусиль поміняти на SSHD і SSD, що може позначитися на швидкості завантаження програмного забезпечення.
За словами моддера , консоль буде завантажуватися на 10 % швидше , якщо замінити стандартний жорсткий диск консолі на SSHD або на SSD диски. На прикладі Call of Duty : Ghosts моддер також довів , що ігри можуть завантажуватися на 20 % швидше . Більше того , 500 - гігабайтний вінчестер Xbox One можна з легкістю поміняти на ємність для зберігання даних більшого обсягу , наприклад 1 терабайт.

Проте , Вільямсу поки не вдалося використати весь вільний простір 1Тб вінчестера повністю , через специфічну розмітки розділів жорсткого диска. За даними, представники Microsoft офіційно відзначали , що компанія не буде офіційно підтримувати можливість заміни жорстких дисків за бажанням користувачів .

Выгодная <a href="http://m5zem.com/" title="продажа земельных участков недорого">продажа земельных участков недорого</a> на сайте m5zem.com. Посетив сайт вы можете купить выгодно землю в Подмосковье. продажа земельных участков недорого
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: