9:12 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Володарі Xbox One версії Battlefield 4 отримають новий патч для поліпшення стабільності гри 2 грудняКоманда DICE пообіцяла випустити новий патч до гри Battlefield 4 наступного тижня. Як стало відомо, розробники готують нове оновлення гри для Xbox One версії, яке має поліпшити стабільність роботи гри.

На даний момент команда трудиться, щоб підготувати остаточні правки для оновлення і випустити патч для Xbox One 2 грудня. Повний список змін з'явиться пізніше, але розробники відзначили, що апдейт буде зачіпати елементи, що впливають на стабільність роботи гри.
У новому патчі також буде виправлений баг, що дозволяє вбивати противника з одного пострілу. Розробники також відзначили, що вчора на світ з'явився другий патч, який виправив помилку доступу до доповнення Second Assault.
На сайте <a href="http://zachteno.ru/teh/" title="http://zachteno.ru/teh/">http://zachteno.ru/teh/</a> можно выгодно заказать чертежи.
За даними, користувачі Battlefield 4 Premium не могли завантажити додаток для Xbox One з 4 картами з Battlefield 3. Компанія Microsoft спільно з EA оперативно відреагувала на скарги геймерів, випустивши оновлення в максимально короткі терміни, наскільки це було можливо. http://zachteno.ru/teh/
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: