7:46 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Xbox One стала самої продаваної консоллю за підсумками розпродажів Чорної п'ятниціКонсоль Xbox One стала найбажанішою ігровою платформою в обраних магазинах Target і Walmart за підсумками опитування покупців 29 листопада - в Чорну п'ятницю. Як стало відомо, нова консоль Microsoft більш ніж в 2 рази обійшла PlayStation 4 за кількістю бажаючих придбати платформу нового покоління.

За результатами опитування , близько 31 % відвідувачів торгових центрів Walmart і Target придбали Xbox One , в той час як 15 % покупців віддали перевагу PlayStation 4 . Водночас , ще третина покупців придбали Xbox 360 , а що залишилися 15 % - PlayStation 3 . Альтернативна консоль , Wii U , привернула увагу лише 6 %, що залишилися покупців.
Поки незрозуміло , скільки чоловік брало участь в опитуванні , а також скільки консолей було куплено в американський день розпродажів - в Чорну п'ятницю. За деякими даними , успіх консолей Xbox One і Xbox 360 пов'язаний з « обмеженою кількістю » PlayStation 4 , яких не виявилося в достатній кількості на полицях вищевказаних магазинів. Також , на статистику вплинула знижена ціна на Xbox 360 , яка продавалася за ціною 99 доларів США проти 149 доларів за PlayStation 3.

За даними, за результатами того ж опитування Call of Duty : Ghosts стала найбільш продаваною грою за підсумками розпродажів Чорної п'ятниці . Найуспішніша гра 2013 року, Grand Theft Auto V опинилася на 4 місці після Disney Infinity і Skylanders : Swap Force .

Купить билеты на <a href="http://www.avit-spb.ru/lappeenranta-1-den" title="Лаппеенранта из Санкт-Петербурга">Лаппеенранта из Санкт-Петербурга</a> можно на сайте компании "АВИТ".
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: